NK Masters 2014 deelnemers

U bent hier

afbeelding van admin

De (voorlopige) deelnemerslijst voor het NK is bekend. De definitieve screening volgt nog.

 

Overzicht inschrijvingen

NK Masters 14-15 juni 2014

Bijgewerkt tot: 27-05-2014 12:55

100 meter mannen 35

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Michiel Rietveld AV Passaat M35 11.65
2 Ingmar Kerp Eindhoven Atletiek M35 12.30
3 Lennert Elands AV Achilles Top M35 12.82
4 Richard Achterberg VAV M35 12.06
5 Freek Nijbacker AV Haarlemmermeer M35 12.66
6 Quinten Stern AC TION M35 11.52
7 Rikkert van Rhee CAV Energie M35 11.91
8 Rob Kraneveld DAK M35 12.42
9 Justin Francois AV Groene Ster M35 11.69

100 meter mannen 40

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Ernie Molenaar Haag Atletiek M40 12.66
2 Richard van Delft GAC Hilversum M40 11.83
3 Ard-Jan van Amerongen AV Spirit Oud Beijerland M40 11.98
4 Luc Bonten AV Pallas '67 M40 12.65
5 George Portier Haag Atletiek M40 13.01
6 Klaas Dijkstra Groningen Atletiek M40 12.47
7 Chi Wijmans GAC Hilversum M40 12.69
8 Leo vd Aa AV Fortuna M40 12.18
9 Jeroen Vels AV NOP M40 12.68
10 John Silié U-Track M40 11.60
11 Ron Hendriksen AV Zuidwal M40 11.99

100 meter mannen 45

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Rob Moen DEM M45 11.74
2 Matthijs Seijlhouwer KAV Holland M45 11.86
3 Martien de Haas AV '34 M45 12.14
4 Eric de Jonge AV Phoenix M45 12.96
5 Patrick Schoo U-Track M45 12.89
6 Jordi Mimbrero Palop Haag Atletiek M45 11.99
7 Maikel Boksteen Haag Atletiek M45 0.00
8 Andre van Wort AV NEA-Volharding M45 12.31
9 Edwin van Oosten AV Cifla M45 12.87
10 Pierre Lommen AV Cifla M45 12.20

100 meter mannen 50

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Okke van der Maas AV Fit M50 12.95
2 Bretton Randall Haag Atletiek M50 14.51
3 Ton Aker AV '47 M50 12.75
4 Adry van den Wijngaard AV Sprint M50 13.74
5 Joost Prins GAC Hilversum M50 9.49
6 Peter Pesch AV Zuidwal M50 12.73
7 Jacques Zaman AV Scheldesport M50 13.48
8 Uli Flücht AV NEA-Volharding M50 13.10
9 Kay Schaafsma AV Sprint M50 12.33
10 Paul Sijssens AV Pallas '67 M50 13.62

100 meter mannen 55

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Willem de Vries AV NOP M55 14.92
2 Kees Van Pelt Prins Hendrik M55 0
3 Marcel Scholten Altis M55 13.38
4 Lucas Prins Haag Atletiek M55 13.06
5 Justus van Nierop DAK M55 13.04

100 meter mannen 60

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Frans Marcelissen Atletiek Helden M60 14.34
2 Wim Threels GAC Hilversum M60 13.27
3 Peter Groen AV 1923 M60 14.35
4 Ko Florusse AV Parthenon M60 13.33
5 Franz van Barneveld Altis M60 14.83

100 meter mannen 65

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Henny van Verseveld AV Statina M65 14.30
2 Jan Ties Groningen Atletiek M65 13.38
3 Jelle van der Schaaf AV Hylas M65 13.93
4 Anne Lenis AV Hera M65 13.58
5 Roelf Akkerman DEM M65 14.46

100 meter mannen 70

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Willem Heemstra Phanos M70 16.75
2 Cornelis Jagers GAC Hilversum M70 00.00
3 Frans van Boven THOR M70 00.00
4 Ad van Limpt DES M70 17.96

100 meter mannen 75

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Jan Slootbeek GAC Hilversum M75 0.00

100 meter vrouwen 35

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Erika Zijderlaan Avantri V35 13.7
2 Linda de Vos PAC V35 14.15
3 Monique Busnach AV Athlos V35 14.42
4 Eefje Swinkels HAC V35 12.96

100 meter vrouwen 40

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Patricia Dieleman-Pieters AV Scheldesport V40 14.16
2 Iris Kamp-Steverink AV Phoenix V40 13.70
3 Pascale Schure AV Phoenix V40 13.38
4 Cindy van der Burg ARV Ilion V40 13.75
5 Aafke van Daalen AV Clytoneus V40 13.88

100 meter vrouwen 45

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Valerie Klostermann PAC V45 13.29
2 Annet den Hartog AV Startbaan V45 13.68
3 Ingrid Smit Ciko '66 V45 13.35
4 Angelique Hogeveen-Smit Phanos V45 13.03

100 meter vrouwen 50

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Simone Geel DEM V50 13.99
2 Hanny Barnhoorn AV Trias V50 14.62
3 Inez Veldmeijer GAC Hilversum V50 14.98
4 Brigitte van de Kamp GAC Hilversum V50 14.74
5 Alma Hollen AV '34 V50 15.04
6 Ellis Koese-Biesheuvel AV Aalsmeer V50 18.22

100 meter vrouwen 55

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Joke Torbijn-van der Koogh AV Parthenon V55 14.93
2 Tilly Jacobs AV '34 V55 14.34
3 Sonja Oost EAC De Sperwers V55 14.69

100 meter vrouwen 65

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Teja van der Lee AV Fit V65 16.90

100 meter vrouwen 70

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Riet Jonkers Atledo V70 16.30

200 meter mannen 35

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Michiel Rietveld AV Passaat M35 23.68
2 Sander van Gelderen AV Wijchen M35 24.74
3 Thijmen Klaarenbeek Altis M35 25.54
4 Richard Achterberg VAV M35 24.54
5 Jeroen Vis PAC M35 24.99
6 Arnout Smit AV '34 M35 25.15
7 Freek Nijbacker AV Haarlemmermeer M35 25.37
8 Rikkert van Rhee CAV Energie M35 24.17
9 Rob Kraneveld DAK M35 25.06
10 Erik Kuijpers AV Sprint M35 24.99

200 meter mannen 40

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Ernie Molenaar Haag Atletiek M40 26.23
2 Toine van Beckhoven AV Attila M40 24.15
3 Richard van Delft GAC Hilversum M40 24.33
4 Ard-Jan van Amerongen AV Spirit Oud Beijerland M40 25.20
5 Luc Bonten AV Pallas '67 M40 25.42
6 Henk van Dijk AV Hera M40 23.88
7 Klaas Dijkstra Groningen Atletiek M40 24.79
8 Werner Andrea AV Phoenix M40 23.21
9 Jeroen Vels AV NOP M40 25.63
10 John Silié U-Track M40 23.59

200 meter mannen 45

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Rob Moen DEM M45 24.51
2 Frank Stam AV Castricum M45 25.57
3 Lourens van der Elst AV Parthenon M45 27.63
4 Hans de Wit AV '34 M45 26.64
5 Frank Hendriks avVN M45 28.28
6 Frank Fokkens AV Startbaan M45 24.92
7 Martien de Haas AV '34 M45 25.16
8 Eric de Jonge AV Phoenix M45 26.67
9 Jordi Mimbrero Palop Haag Atletiek M45 24.79
10 Co Neijzen Prins Hendrik M45 25.85
11 Andre van Wort AV NEA-Volharding M45 25.07
12 Ron Van der Veer AAV '36 M45 27.32
13 Edwin van Oosten AV Cifla M45 26.21
14 Berthram Mak AV De Gemzen M45 28.88
15 Pierre Lommen AV Cifla M45 24.84
16 Pieter Jacobs AV Parthenon M45 26.28
17 Jan-Wick Derksen Typhoon M45 27.29

200 meter mannen 50

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Okke van der Maas AV Fit M50 26.71
2 Ron Eijkenboom AV '34 M50 26.57
3 Bretton Randall Haag Atletiek M50 29.52
4 Ton Aker AV '47 M50 25.92
5 Dolf Smid AAV '36 M50 25.79
6 Adry van den Wijngaard AV Sprint M50 28.12
7 Peter Pesch AV Zuidwal M50 26.61
8 Uli Flücht AV NEA-Volharding M50 27.66
9 Kay Schaafsma AV Sprint M50 25.69
10 Marc van der Krogt ARV Ilion M50 25.63
11 Bert van Lith Prins Hendrik M50 26.10

200 meter mannen 55

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Marcel Scholten Altis M55 27.62
2 Lucas Prins Haag Atletiek M55 26.72
3 Justus van Nierop DAK M55 26.68

200 meter mannen 60

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Frans Marcelissen Atletiek Helden M60 28.30
2 Wim Threels GAC Hilversum M60 27.68
3 Ad Som Atletico '73 M60 0.00
4 Paul Boer AC TION M60 29.40
5 Peter Groen AV 1923 M60 29.42
6 Franz van Barneveld Altis M60 30.04

200 meter mannen 65

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Henny van Verseveld AV Statina M65 30.03
2 Jan Ties Groningen Atletiek M65 27.41
3 Jelle van der Schaaf AV Hylas M65 29.13
4 Anne Lenis AV Hera M65 27.89
5 Jan Elhorst SV Sportlust M65 0.00
6 Roelf Akkerman DEM M65 29.80

200 meter mannen 70

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Christiaan Mettrop Spark M70 33.29
2 Willem Heemstra Phanos M70 34.56
3 Frans van Boven THOR M70 33.44

200 meter vrouwen 35

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Linda de Vos PAC V35 29.22
2 Nathalie Lotthrinkx AV '56 V35 29.19
3 Jenny Geluk-Cardol AV Hera V35 28.90

200 meter vrouwen 40

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Patricia Dieleman-Pieters AV Scheldesport V40 29.43
2 Iris Kamp-Steverink AV Phoenix V40 28.64
3 Pascale Schure AV Phoenix V40 27.21

200 meter vrouwen 45

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Valerie Klostermann PAC V45 27.43
2 Annet den Hartog AV Startbaan V45 28.36
3 Ingrid Smit Ciko '66 V45 27.47
4 Ilse Bruijs Nijmegen Atletiek V45 28.57

200 meter vrouwen 50

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Simone Geel DEM V50 27.71
2 Inez Veldmeijer GAC Hilversum V50 30.78
3 Alma Hollen AV '34 V50 31.74
4 Hanny Barnhoorn AV Trias V50 30.14

200 meter vrouwen 55

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Joke Torbijn-van der Koogh AV Parthenon V55 30.74
2 Tilly Jacobs AV '34 V55 30.64
3 Sonja Oost EAC De Sperwers V55 30.24

200 meter vrouwen 70

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Riet Jonkers Atledo V70 33.86

400 meter mannen 35

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Jan Pannekoek AV Statina M35 00:57.70
2 Matthijs de Groot AV NOVA M35 56.33
3 Jeroen Vis PAC M35 54.72
4 Rikkert van Rhee CAV Energie M35 51.03
5 Harry van den Band Voorne Atletiek M35 56.97
6 Jeen Nauta AV Start '78 M35 00:56.78
7 Rob Kraneveld DAK M35 00:59.33
8 Harold van den Enk ACO / Van Elderen M35 00:56.47

400 meter mannen 40

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Toine van Beckhoven AV Attila M40 0:53.26
2 Richard van Delft GAC Hilversum M40 0:53.66
3 Henk van Dijk AV Hera M40 00:51.86
4 Owen Thomas Voorne Atletiek M40 60:43
5 John Silié U-Track M40 00:54.19

400 meter mannen 45

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Rob Moen DEM M45 00:52.74
2 Frank Stam AV Castricum M45 00:56.78
3 Hans de Wit AV '34 M45 00:58.73
4 Frank Hendriks avVN M45 0:59.47
5 Klaas de Vries AV Impala M45 00:56.37
6 Frank Fokkens AV Startbaan M45 00:55.51
7 Eric de Jonge AV Phoenix M45 0:58.47
8 Richard Janssens DEM M45 00:52.80
9 Hans Vlak AAV '36 M45 59.52
10 Berthram Mak AV De Gemzen M45 01:06.65
11 Werner Themen AV 1923 M45 00.00

400 meter mannen 50

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Ron Eijkenboom AV '34 M50 00:59.96
2 Bart van Rookhuizen DEM M50 56.81
3 Marijn Michels Altis M50 56:14
4 Ton Aker AV '47 M50 59.38
5 Dolf Smid AAV '36 M50 56.09
6 Heero Spaan avVN M50 64.97
7 Jacques Zaman AV Scheldesport M50 0:59.44
8 Bert van Lith Prins Hendrik M50 00:57.25
9 Falco Rademaker Eindhoven Atletiek M50 00:57.94
10 Hugo Kusters AV Achilles Top M50 00:58.60
11 Evert Dorregeest Ciko '66 M50 0.00
12 Rene Arts AV Lopersgroep Deurne M50 00:59.92

400 meter mannen 55

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Ron van Megen Altis M55 1:15.94
2 Martin Knoops PAC M55 00:00.00
3 Willem de Vries AV NOP M55 01:09.07
4 Stan Spangenberg Phanos M55 00:59.70
5 Kees Van Pelt Prins Hendrik M55 0
6 Marcel Scholten Altis M55 60.31
7 Wim van den Wijngaard Scorpio M55 59.13 sec
8 Gerard Kitslaar Prins Hendrik M55 1:01.39
9 Justus van Nierop DAK M55 00:59.77

400 meter mannen 60

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Henk Nordt avVN M60 1:15.74
2 Wim Threels GAC Hilversum M60 00:58.53
3 Ad Som Atletico '73 M60 0:00.00
4 Paul Boer AC TION M60 1.04.58
5 Piet Van Wijngaarden Avantri M60 1:02.26
6 Cees Meijer SAV M60 01:02.40

400 meter mannen 65

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Henny van Verseveld AV Statina M65 01:08.56
2 Jelle van der Schaaf AV Hylas M65 01:06.39
3 Anne Lenis AV Hera M65 1:06.74
4 Jan Elhorst SV Sportlust M65 0:00.00

400 meter mannen 70

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Willem Heemstra Phanos M70 01:18.96
2 Ad van Limpt DES M70 1.31.89

400 meter vrouwen 35

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Jazlin Ruinemans AV Start '78 V35 1:04.69
2 Eefje Swinkels HAC V35 1:00.46
3 Kirsten Vendrig AV 1923 V35 01:02.60
4 Nathalie Lotthrinkx AV '56 V35 01:02.35

400 meter vrouwen 40

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Patricia Dieleman-Pieters AV Scheldesport V40 01:08.26
2 Annemieke Punter Rotterdam Atletiek V40 01:02.25
3 Mirjam Koersen GAC Hilversum V40 62.73
4 Chantal Baartse HAC V40 1:00.93

400 meter vrouwen 45

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Valerie Klostermann PAC V45 61.87
2 Pauline Manni GAC Hilversum V45 1:08.20

400 meter vrouwen 50

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Simone Geel DEM V50 1:01.83

800 meter mannen 35

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Arnout Salomé AV Pijnenburg M35 2:07.70
2 Matthijs de Groot AV NOVA M35 2.09.38
3 Edwin van Laar ACO / Van Elderen M35 2:07.49
4 Rikkert van Rhee CAV Energie M35 2.04.04
5 Harmen Perk Rotterdam Atletiek M35 02.18.25
6 Jeroen Moorman AV Phoenix M35 2:15.69
7 Dolf van de Voort PAC M35 02:18.46
8 Jeen Nauta AV Start '78 M35 02:06.97
9 Michel Hageman De Spartaan M35 02:06.66
10 Jeroen van den Biggelaar GAC Gemert M35 0:00.00
11 Ruud van der Meulen AV Cifla M35 0:00.00
12 Danny Elbers AV Fortuna M35 02:11.14

800 meter mannen 40

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Joost Jansen AV NOP M40 2:12.93
2 Sjaak van der Linde Rotterdam Atletiek M40 02:02.80
3 Erik Strikker SV Sportlust M40 2:11.46
4 Dirk-Jan Demkes AV De Liemers M40 2:00.80
5 Eugene Olgers AV NOP M40 2.19.19
6 Jim Mooij AV Hollandia M40 2.03.72
7 Emiel Rombouts MPM M40 2:26.40
8 Erik Delpeut Ciko '66 M40 02:09.00
9 Sven Hagen AV Lycurgus M40 02:04.05
10 Robert Hofman Avantri M40 2:10.94

800 meter mannen 45

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Marc van Gils Eindhoven Atletiek M45 02:03.57
2 Jack van Avendonk AV Attila M45 02:06.30
3 Peter Poppe Rotterdam Atletiek M45 2:02.45
4 Frank Hendriks avVN M45 2:18.77
5 Koen Joosse Eindhoven Atletiek M45 2.03.73
6 Michiel van Dijk GAC Hilversum M45 2:10:87
7 Werner Themen AV 1923 M45 2:11.06

800 meter mannen 50

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Arno Hulshof AV Sprint M50 2:11.14
2 Henri Havinga AV '40 M50 2:17.16
3 Marijn Michels Altis M50 2:11:07
4 Cock Dorst AV Pallas '93 M50 2.13.16
5 Heero Spaan avVN M50 2.22.85
6 Robbert Jak SV Sportlust M50 2:18.74
7 Dick van Zalinge AV Edam M50 2:32.38
8 Falco Rademaker Eindhoven Atletiek M50 02:12.91
9 Evert Dorregeest Ciko '66 M50 2:20.73
10 Fred Sluijs ACO / Van Elderen M50 2:14.97

800 meter mannen 55

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Jos Bergervoet Eindhoven Atletiek M55 2:36.99
2 Stan Spangenberg Phanos M55 2:13.22
3 Marcel Scholten Altis M55 2.17.32
4 Jaap Vlaming AV NOP M55 2.31.54
5 Jaap Stijlaart AV Triathlon M55 02:20.5
6 Cees Ruyter Prins Hendrik M55 2:15.15
7 Henk Flipsen AV Weert M55 02:29.07
8 Michiel van Essen Leiden Atletiek M55 02:15.25

800 meter mannen 60

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Hennie Punt AV Trias M60 02:19.00
2 Henk Nordt avVN M60 2:57.44
3 Anton van Rooij AV Castricum M60 02:16.82
4 Ad Som Atletico '73 M60 0:00.00
5 Piet Van Wijngaarden Avantri M60 2:31.05
6 Martien van der Hoorn De Spartaan M60 2:16.78
7 Cees Meijer SAV M60 02:22.28

800 meter mannen 65

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Jan Elhorst SV Sportlust M65 2:45.99

800 meter mannen 70

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Wim Metselaar AV Aalsmeer M70 2:52.80
2 Willem Heemstra Phanos M70 00.00.00.
3 Frans Dijkman AV Generaal Michaelis M70 02:49.0

800 meter vrouwen 35

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Jazlin Ruinemans AV Start '78 V35 2:26.93
2 Tatjana Cernochova Hellas Utrecht V35 2:35.72
3 Manon Mensink Ciko '66 V35 2:18.79
4 Kirsten Vendrig AV 1923 V35 2:24.29
5 Ingrid Grutters AV Atverni V35 2:10.98
6 Lorraine Rosmulder-van Summeren Nijmegen Atletiek V35 2:26.83

800 meter vrouwen 40

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Christy van Beek AV Pallas '67 V40 2:28.61
2 Mieke Baldé AV Phoenix V40 02:37.34
3 Chantal Baartse HAC V40 2:15.96

800 meter vrouwen 45

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Agnes Olgers-Heiner AV NOP V45 2.38.67
2 Anna Mazereeuw AV NOP V45 2.40
3 Kristel Logghe AV Haarlem V45 2:44.05
4 Pauline Manni GAC Hilversum V45 2:37.31
5 Astrid van Velden ACO / Van Elderen V45 02:31.01

800 meter vrouwen 50

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Nicole Loeve HAC V50 2:42.98
2 Jeanine Van Overveld THOR V50 2.45.99
3 Marjan Wintjes GAC Gemert V50 2:44.13

800 meter vrouwen 55

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Wilma Bos AV Hanzesport V55 2.48.45
2 Ella Witjes Altis V55 0:00.00

800 meter vrouwen 60

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Anne van Dijk AV Gouda V60 3:00.00
2 Dineke Kok GAC Hilversum V60 03:13.79

800 meter vrouwen 65

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Marianne Knapen Loopgroep PK V65 03:22.15

1500 meter mannen 35

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Rutger Huisman AV Statina M35 4:19.62
2 Izar van Gool Loopgroep PK M35 04:29.25
3 Maikel van Gemert Haag Atletiek M35 4:23.46
4 Frans Pasmans Loopgroep PK M35 04:22.31
5 Bas Mekking AV Veluwe M35 4:21.76
6 Arnout Salomé AV Pijnenburg M35 4:18.62
7 Harmen Perk Rotterdam Atletiek M35 04.26.46
8 Simon van den Enden AV Phoenix M35 4:19.72
9 Dolf van de Voort PAC M35 04:46.00
10 Michel Hageman De Spartaan M35 04:22.66
11 Harold van den Enk ACO / Van Elderen M35 4:27.46
12 Jeroen van den Biggelaar GAC Gemert M35 04:18.36
13 Jeroen Kwakkel AV De Gemzen M35 04:18.15
14 Ruud van der Meulen AV Cifla M35 4:20.66
15 Danny Elbers AV Fortuna M35 4:22.14

1500 meter mannen 40

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Bernard te Boekhorst AV Phoenix M40 4:04.06
2 Sjaak van der Linde Rotterdam Atletiek M40 04:14.04
3 Eugene Olgers AV NOP M40 4.54.94
4 Erwin van Diemen AV Parthenon M40 4.24.15
5 Sven Hagen AV Lycurgus M40 04:13.46
6 Cor Datema Prins Hendrik M40 04:21.92

1500 meter mannen 45

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Jack van Avendonk AV Attila M45 04:21.19
2 Koen Joosse Eindhoven Atletiek M45 4.11.36
3 Patrick Kwist Rotterdam Atletiek M45 0:00:00
4 Michiel van Dijk GAC Hilversum M45 4:28:55
5 Frank Wiegman Leiden Atletiek M45 04:25.98
6 Jan Zijderlaan Avantri M45 4:32.98

1500 meter mannen 50

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Henri Havinga AV '40 M50 4:35.88
2 Cock Dorst AV Pallas '93 M50 4.34.46
3 Willem De Ruijter Altis M50 4.37.77
4 Maurits de Ruiter GAC Hilversum M50 4:49.88
5 Ludger Stuijt Running2000 M50 4:43.22
6 Dick van Zalinge AV Edam M50 4:57.81
7 Dick Leseman Ciko '66 M50 4:44.93
8 Arie Visser Avantri M50 5:07.9
9 Arno Hulshof AV Sprint M50 4:29.91
10 Fred Sluijs ACO / Van Elderen M50 4:37.67
11 Hans van de Mortel AV Lopersgroep Deurne M50 04:26.42

1500 meter mannen 55

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Theo Woldberg Phanos M55 4:48:70
2 Jaap Vlaming AV NOP M55 5.07.2
3 Ron van Megen Altis M55 5:55.4
4 Hub Kaenen RWV M55 08:51.00
5 Jaap Stijlaart AV Triathlon M55 04:47.8
6 Ruud van der Laan Almere '81 M55 4:41.83
7 Henk Flipsen AV Weert M55 04:59.34

1500 meter mannen 60

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Hennie Punt AV Trias M60 04:38.00
2 Cees Stolwijk Altis M60 4.42.51
3 Cees de Vries avVN M60 5.58.30
4 Martien van der Hoorn De Spartaan M60 4:38.44
5 Cees Meijer SAV M60 04:59.64

1500 meter mannen 65

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Eddy Smit Delta Sport M65 5.21.75
2 Jack Stuifmeel AV Sprint M65 6:54.01
3 Hans Smeets AV Achilles Top M65 4:44.23

1500 meter mannen 70

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Ruud Nieuwenhuis SV Kombijsport M70 6.10
2 Jan Keijzers AV Sprint M70 6:09.35
3 Frans Dijkman AV Generaal Michaelis M70 05:29.00

1500 meter vrouwen 35

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Marlies Jongerius AV Olympus '70 V35 10:36.34
2 Tatjana Cernochova Hellas Utrecht V35 0
3 Arenda Scherpenkate AV Rijssen V35 5.02.72
4 Yvonne Meijer ACO / Van Elderen V35 5:02.33
5 Manon Mensink Ciko '66 V35 4:47.89

1500 meter vrouwen 40

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Mirjam Koersen GAC Hilversum V40 4.49.28
2 Naima Bosman THOR V40 5.00.57
3 Anja van Eldik Nijmegen Atletiek V40 05:15.32
4 Ester Eikendal-Zijderlaan AV Atverni V40 4:56.15

1500 meter vrouwen 45

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Lia Wijnberger Ciko '66 V45 05:09.12
2 Agnes Schipper Hellas Utrecht V45 4:53.52
3 Agnes Olgers-Heiner AV NOP V45 5.37.18
4 Anna Mazereeuw AV NOP V45 5.36
5 Astrid van Velden ACO / Van Elderen V45 05:09.01

1500 meter vrouwen 50

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Nicole Loeve HAC V50 5:25.23
2 Frederika Welle Donker AV Fortuna V50 5:46.32
3 Jeanine Van Overveld THOR V50 5.44.16
4 Marjan Wintjes GAC Gemert V50 5:30.29

1500 meter vrouwen 55

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Carla Ophorst AV Olympus '70 V55 5.13
2 Ingrid Haas AV Pallas '67 V55 6.18.63
3 Thea Ottens Eindhoven Atletiek V55 5:39
4 Ingrid Coster-Osterloh AV 1923 V55 05:50.00

1500 meter vrouwen 60

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Anne van Dijk AV Gouda V60 6:26.00
2 Dineke Kok GAC Hilversum V60 03:13.79
3 Gerrie den Oude AV Pijnenburg V60 06:11.0

1500 meter vrouwen 65

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Trees Rutten Nijmegen Atletiek V65 6:26.52
2 Els Raap SV Kombijsport V65 6:10.50
3 Marianne Knapen Loopgroep PK V65 6:20.92

5000 meter mannen 35

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Marc Rotsaert AV De Koplopers M35 16:10.00
2 Jeroen Grooten AV Atos M35 16:17.64
3 Jan Sinke AV NOP M35 17:18.10
4 Eltjo van Mechelen THOR M35 15:35.91
5 Edwin Wissema AV De Liemers M35 15:37.61
6 Tjeerd Popkema AV NOP M35 16:33.00
7 Jan Loosman AV NOP M35 17:53.01
8 Marc Boes Hellas Utrecht M35 16:01:36
9 Harmen Perk Rotterdam Atletiek M35 17.15.09
10 Kevin Bek Eindhoven Atletiek M35 18:07.00

5000 meter mannen 40

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Roel van Nes AV Standdaarbuiten '90 M40 16:24.13
2 Peter Gnodde AV NOP M40 16:36.68
3 Pip Tesselaar AV Hera M40 15:50.76
4 Gerard Kroes Cialfo M40 17:01,6
5 Tjerk Dijkstra AV NOP M40 18:30.00
6 Sjoerd Veenma Altis M40 16:35.4
7 Maurice Mulder AV NOP M40 19:15.04

5000 meter mannen 45

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Peter van der Velden GVAC M45 16:15.58
2 Cornelis de Stigter Loopgroep Aart Stigter M45 17:34.21
3 Gerrit Kramer AV Horror M45 00:00:00
4 Rachid Mohammadi AV Atos M45 15.53,43
5 Michiel Otten Prins Hendrik M45 15.21.45
6 Erik Stam AV Castricum M45 17.48.83
7 Patrick Kwist Rotterdam Atletiek M45 15:40:14
8 Harald van Doorn AV Lycurgus M45 16:34.00
9 Tonnie Stouten AV Veluwe M45 15:40.57

5000 meter mannen 50

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Peter Kaljouw avVN M50 19:40.68
2 Kees Lazeroms ARV Achilles M50 16:32.72
3 Aissa Marguoum AV Parthenon M50 15:58.90
4 Arnold van Putten Eindhoven Atletiek M50 16:43.56
5 Arie van Houwelingen Eindhoven Atletiek M50 16:54.18
6 Willem De Ruijter Altis M50 17.25
7 Dick Leseman Ciko '66 M50 17:11.58
8 Hafid Chaaby Typhoon M50 17:32.15

5000 meter mannen 55

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Hans van Dijk Altis M55 17:43.74
2 Theo Woldberg Phanos M55 17:47
3 Pieter Jan Vlaming AV NOP M55 19.14
4 Rudy Woord THOR M55 17:35.00
5 Cees Kraaijeveld AV '34 M55 17.33.42
6 Andre Roelofs Loopgroep Aart Stigter M55 19:30.18
7 Jan Ruijter AV NOP M55 18:55.20
8 Chris Henet Running2000 M55 17:34.02

5000 meter mannen 60

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Ad Buijs AV Phoenix M60 18:45.65
2 Auke Postma AV Lionitas M60 18.35.00
3 Hennie Punt AV Trias M60 17:51.00
4 Martien van der Hoorn De Spartaan M60 17:39.54
5 Toon Verkerk avVN M60 19:09.65

5000 meter mannen 65

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Erik Slagt Loopgroep Aart Stigter M65 20:46.00
2 Bert Schalkwijk AV Atos M65 18:41.00
3 Robert de Smet AV Atverni M65 20:18.00
4 Bert Streumer Hellas Utrecht M65 10:43.40
5 Hans Smeets AV Achilles Top M65 18:15.62

5000 meter mannen 70

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Ruud Nieuwenhuis SV Kombijsport M70 22.10
2 Shan Happé Altis M70 23:07.00
3 Jan Keijzers AV Sprint M70 22:23.35

5000 meter vrouwen 35

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Marlies Jongerius AV Olympus '70 V35 18:48.01
2 Arenda Scherpenkate AV Rijssen V35 18.29.19

5000 meter vrouwen 40

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Frédérique Versluijs AV De Wielingen V40 18:07.52
2 Birgit Koster-Krämer GAC Hilversum V40 18min49.97
3 Mirjam Koersen GAC Hilversum V40 18.30.79
4 Naima Bosman THOR V40 18.14

5000 meter vrouwen 45

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Lia Wijnberger Ciko '66 V45 18:00.90
2 Agnes Schipper Hellas Utrecht V45 18:10.73
3 Mira Blokland Altis V45 20:18.83
4 Astrid van Velden ACO / Van Elderen V45 19:04.5

5000 meter vrouwen 50

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Cinta Groos Dutch Gay & Lesbian Athletics V50 20:02.00
2 Nicole Loeve HAC V50 19:38.98
3 Frederika Welle Donker AV Fortuna V50 21:23.96

5000 meter vrouwen 55

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Ingrid Coster-Osterloh AV 1923 V55 11:56.36
2 Carla Ophorst AV Olympus '70 V55 18.34.50
3 Ria Bom AV Rucphen '90 V55 10000
4 Elly Visser Altis V55 21.47
5 Ella Witjes Altis V55 0:00.00

5000 meter vrouwen 60

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Anne van Dijk AV Gouda V60 25:00.00
2 Jeannine Liebrand AV Cifla V60 22:08.00
3 Gerrie den Oude AV Pijnenburg V60 22:47.09

5000 meter vrouwen 65

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Trees Rutten Nijmegen Atletiek V65 24:13.83
2 Els Raap SV Kombijsport V65 22:35.10
3 Marianne Knapen Loopgroep PK V65 22:37.36

10000 meter mannen 35

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Frans Pasmans Loopgroep PK M35 33:30.00
2 Bas Mekking AV Veluwe M35 33:26
3 Maarten Haegens AV Pijnenburg M35 34:45.96

10000 meter mannen 40

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Bernard te Boekhorst AV Phoenix M40 31:38.51
2 Bas de Graaf AV Rucphen '90 M40 00:00.00
3 Sjoerd Veenma Altis M40 35:06.00

10000 meter mannen 45

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Michiel Otten Prins Hendrik M45 32.25
2 Patrick Kwist Rotterdam Atletiek M45 32:13:68
3 Richard van Oosterhout AV Rucphen '90 M45 32.35
4 Peter Mijsberg Eindhoven Atletiek M45 34:57
5 Harald van Doorn AV Lycurgus M45 34:32.00
6 Tonnie Stouten AV Veluwe M45 34:23.00
7 Frank - Reintjes AV De Liemers M45 33:03.00

10000 meter mannen 50

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Kees Lazeroms ARV Achilles M50 34:09.00
2 Aissa Marguoum AV Parthenon M50 33:46.40
3 Arnold van Putten Eindhoven Atletiek M50 33:56.00
4 Arie van Houwelingen Eindhoven Atletiek M50 35:14.00
5 Willem Boon De Spartaan M50 34:42.00
6 Wim Verkampen GAC Gemert M50 0
7 Maurits de Ruiter GAC Hilversum M50 37:25.00
8 Tim Brouwer de Koning Leiden Atletiek M50 35:46.00
9 Hafid Chaaby Typhoon M50 36:31.21

10000 meter mannen 55

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Hans van Dijk Altis M55 36:55.00
2 Ron van Megen Altis M55 43:23.00
3 Rudy Woord THOR M55 37.min43
4 Frank Falkmann AV Veluwe M55 38:37.00
5 Jaap Stijlaart AV Triathlon M55 37:26.00

10000 meter mannen 60

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Ad Buijs AV Phoenix M60 38:32.00
2 Auke Postma AV Lionitas M60 38:29.00
3 Cees Stolwijk Altis M60 35.23

10000 meter mannen 65

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Bauke de Jong avVN M65 45.56
2 Eddy Smit Delta Sport M65 44.0

10000 meter mannen 70

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Maarten Grethe Loopgroep PK M70 48:53.00

hoogspringen mannen 35

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Dave Suurs AV '34 M35 1.80
2 Edwin van der Schaaf AV Hylas M35 1.60
3 Daan Assink AC TION M35 1.75

hoogspringen mannen 40

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Dennis Prinsen AV Sprint M40 1.85
2 Dennis Francois AV Groene Ster M40 1.78
3 Tom Alkim Hellas Utrecht M40 1.55
4 Emiel Rombouts MPM M40 1.55

hoogspringen mannen 45

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Patrick Schoo U-Track M45 1.70
2 Berthram Mak AV De Gemzen M45 1.50

hoogspringen mannen 50

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Marc van der Krogt ARV Ilion M50 1.60

hoogspringen mannen 55

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Wim Roosen KAV Holland M55 1.55
2 Helmut Drabben AV 1923 M55 1.50
3 Kees Meijer AV NEA-Volharding M55 1.41
4 Dirk Jan Giskes AV NOVA M55 1,45

hoogspringen mannen 60

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Wim Threels GAC Hilversum M60 1.55
2 Paul Boer AC TION M60 1.32
3 Jan Huijbers GAC Gemert M60 1.52

hoogspringen mannen 65

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Onno Waalewijn AV 1923 M65 1.40
2 René Hondelink Cialfo M65 1.43

hoogspringen mannen 70

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Cornelis Jagers GAC Hilversum M70 1.30
2 Frans van Boven THOR M70 1.30
3 Peter Blom AV Jahn II M70 0.00
4 Peter van der Ham Haag Atletiek M70 1,30

hoogspringen mannen 75

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Jan Slootbeek GAC Hilversum M75 1.13

hoogspringen vrouwen 35

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Monique Heijns AV '34 V35 1,35
2 Monique Busnach AV Athlos V35 1.50

hoogspringen vrouwen 40

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Elles de Graaff Prins Hendrik V40 1.35
2 Linda van Berkel AV '40 V40 1.48
3 Annemieke Punter Rotterdam Atletiek V40 1.45
4 Angelique Luijpen Ciko '66 V40 1.47
5 Marjolein Masclee AV Phoenix V40 0

hoogspringen vrouwen 45

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Monique Snuverink - van Dorst THOR V45 1.50
2 Marlou Klaver Nijmegen Atletiek V45 1.43

hoogspringen vrouwen 50

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Brigitte van de Kamp GAC Hilversum V50 1.34
2 Ans Saalberg GVAC V50 -
3 Monique Seerden AV Lionitas V50 1.31

hoogspringen vrouwen 55

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Anja Akkerman - Smits DEM V55 1.33

hoogspringen vrouwen 60

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Weia Reinboud Hellas Utrecht V60 1.41
2 Janine Kortbeek Prins Hendrik V60 1.35

polsstokhoogspringen mannen 40

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Ronald van Rijswijk AV '34 M40 3,3
2 Remco Mallens AV Sprint M40 3.72
3 Kik van Swol AV Hylas M40 XXX
4 Martijn van de Peppel VAV M40 3.12
5 Bart Steehouwer Almere '81 M40 3,60

polsstokhoogspringen mannen 45

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Marc Suvaal Rotterdam Atletiek M45 4.00
2 Jos Warmerdam U-Track M45 3.60

polsstokhoogspringen mannen 50

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Arno van Vugt AV Haarlem M50 3.42
2 Ruud Jacobs AV Groene Ster M50 2.90
3 Uli Flücht AV NEA-Volharding M50 2,60

polsstokhoogspringen mannen 55

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Kees Meijer AV NEA-Volharding M55 3.00
2 Dirk Jan Giskes AV NOVA M55 2,50

polsstokhoogspringen mannen 60

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Marc van Vliet AV Castricum M60 03.25

polsstokhoogspringen mannen 65

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Michel van Osch Haag Atletiek M65 2.71

polsstokhoogspringen mannen 70

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Cornelis Jagers GAC Hilversum M70 2.20

polsstokhoogspringen vrouwen 50

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Brigitte van de Kamp GAC Hilversum V50 3.31

verspringen mannen 35

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Dave Suurs AV '34 M35 5.72
2 Ingmar Kerp Eindhoven Atletiek M35 5.79
3 Arnout Smit AV '34 M35 5.84
4 Rob Kraneveld DAK M35 0
5 Erik Kuijpers AV Sprint M35 5,70
6 Frank Koopmans AV PEC 1910 M35 6.62

verspringen mannen 40

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Marcel Roosen Eindhoven Atletiek M40 5.97
2 Dennis Prinsen AV Sprint M40 6.71
3 Lars Janssen AV Phoenix M40 6.61
4 Tom Alkim Hellas Utrecht M40 4.89

verspringen mannen 45

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Eric de Jonge AV Phoenix M45 5.30
2 Patrick Schoo U-Track M45 -
3 Ronald Rasenberg AV Scheldesport M45 4.82
4 Co Neijzen Prins Hendrik M45 5.64
5 Frank Stam AV Castricum M45 5.07
6 Pieter Jacobs AV Parthenon M45 5.20
7 Jan-Wick Derksen Typhoon M45 4,85

verspringen mannen 50

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Roel Noordam AV Fortuna M50 5.25
2 Ton Aker AV '47 M50 5.21
3 Uli Flücht AV NEA-Volharding M50 4,78
4 Jos Verweij Nijmegen Atletiek M50 5.05
5 Wan Bakx AC TION M50 5.76

verspringen mannen 55

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Helmut Drabben AV 1923 M55 5.12
2 Dirk Jan Giskes AV NOVA M55 4.41

verspringen mannen 60

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Wim Threels GAC Hilversum M60 5.17
2 Paul Boer AC TION M60 3.91

verspringen mannen 65

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Onno Waalewijn AV 1923 M65 4.26
2 Peter Blakmoor AV Fit M65 2.91

verspringen mannen 70

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Frans van Boven THOR M70 3.81
2 Peter van der Ham Haag Atletiek M70 3,97

verspringen mannen 75

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Jan Slootbeek GAC Hilversum M75 3.13

verspringen vrouwen 35

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Erika Zijderlaan Avantri V35 4.46
2 Monique Busnach AV Athlos V35 4.66
3 Eefje Swinkels HAC V35 4.90
4 Nathalie Lotthrinkx AV '56 V35 4.86

verspringen vrouwen 40

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Angelique Luijpen Ciko '66 V40 4.55
2 Marjolein Masclee AV Phoenix V40 0
3 Cindy van der Burg ARV Ilion V40 4.93

verspringen vrouwen 45

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Ingrid Smit Ciko '66 V45 5.09

verspringen vrouwen 50

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Inez Veldmeijer GAC Hilversum V50 3.81
2 Alma Hollen AV '34 V50 3,72
3 Ellis Koese-Biesheuvel AV Aalsmeer V50 0

verspringen vrouwen 55

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Rina Groenendijk AV '47 V55 4.12
2 Tilly Jacobs AV '34 V55 4.34

verspringen vrouwen 60

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Janine Kortbeek Prins Hendrik V60 4.32

kogelstoten mannen 35

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Corné Bolders SV Diomedon M35 10.93
2 Philipp Ambach Haag Atletiek M35 15.20
3 Rogier Visscher Isala '96 M35 9.63
4 Wieger jan de Wit AV Impala M35 14.90
5 Frank Koopmans AV PEC 1910 M35 13.12

kogelstoten mannen 40

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Elliott Thijssen Hellas Utrecht M40 14.79
2 Edward van Herpen Prins Hendrik M40 11.33
3 Erwin Bökenkamp AV Edam M40 12.99
4 Rob Zwijnenburg Avantri M40 11.79
5 Roy Brok AV Tempo M40 10,21
6 Chris Smeman AV Impala M40 13.65
7 Kik van Swol AV Hylas M40 11,90

kogelstoten mannen 45

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Cor J Troost AV Spirit Oud Beijerland M45 11.66
2 Marco Bronswijk AV Olympus '70 M45 11.66
3 Winston Hofmeester Haag Atletiek M45 11.35
4 Erik van Egmond AV Sparta M45 11.81
5 Iwan Groothuijse AV Hollandia M45 0
6 Milco Braak AAV '36 M45 11.93
7 Frank Fokkens AV Startbaan M45 11.51
8 Jorge Luis Salazar Duany AV Hylas M45 11.62

kogelstoten mannen 50

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Ton Dreuning AV Flevo Delta M50 11.88
2 Carel van der Werf AV Phoenix M50 10.09
3 Peter Holthuijsen Swift Atletiek M50 14.33
4 Michel Leinders AV Unitas M50 12.90
5 Joost Prins GAC Hilversum M50 9.63
6 Milco Braak AAV '36 M50 11.93
7 Uli Flücht AV NEA-Volharding M50 9,36
8 Henk Jan Blom AV Hollandia M50 12.30
9 Peter Verburg AV Phoenix M50 10.41
10 Albert van der Mee AV Sprint M50 12,50

kogelstoten mannen 55

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Wim Roosen KAV Holland M55 12.57
2 Cees van Blerck Scorpio M55 10.87
3 Kees Aerts SV Noordkop M55 12.67
4 Henk Heijligers GVAC M55 9.59

kogelstoten mannen 60

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Jan van Hooft Swift Atletiek M60 11.26
2 Hans Spitzen AV Start '78 M60 9.24
3 Henk van Bakel Swift Atletiek M60 10.59
4 Tony Pracht Leiden Atletiek M60 10.10

kogelstoten mannen 65

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Ruud van de Ven Eindhoven Atletiek M65 11.07
2 Jack Dekker AV Castricum M65 11.32
3 Frans De Laat Swift Atletiek M65 13.92
4 Jan Titulaer Swift Atletiek M65 11,32
5 Teo Maat AV Fortuna M65 11,60
6 Cor van Dam AV Olympus '70 M65 8.93
7 Peter Blakmoor AV Fit M65 9.40

kogelstoten mannen 70

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Dick Schrieken AV Trias M70 1256
2 Frits Martens AV Hollandia M70 11.10
3 Cornelis Jagers GAC Hilversum M70 9.44
4 Peter Blom AV Jahn II M70 0.00
5 Peter van der Ham Haag Atletiek M70 11,28
6 Peter Blommestijn Rotterdam Atletiek M70 11,12

kogelstoten mannen 75

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Jan Slootbeek GAC Hilversum M75 8.18
2 Harrie Hagemans Nijmegen Atletiek M75 6.94

kogelstoten vrouwen 35

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Simone Veth AV Passaat V35 10.26
2 Linda van Vliet PAC V35 8.82
3 Monique Heijns AV '34 V35 9.97
4 Monique Busnach AV Athlos V35 9.94

kogelstoten vrouwen 40

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Hanneke Vasse Groningen Atletiek V40 11.05
2 Evelien Joosten - van Zwanenburg AV Parthenon V40 10.20
3 Moniek Reijs AV De Keien V40 9.67

kogelstoten vrouwen 45

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Karin Nienhuis Ciko '66 V45 7.89
2 Ingrid Van Kranen AV Sprint V45 6.51
3 Toos ter Rele AV De Keien V45 9.28
4 Ingrid Vermeeren AV De Keien V45 9.27
5 Carola Diederik PAC V45 7.24
6 Joyce de Wit Rotterdam Atletiek V45 6.23
7 Annet den Hartog AV Startbaan V45 9.68

kogelstoten vrouwen 50

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Mirjam Aberkrom AV Edam V50 12.01
2 Loes Luijendijk PAC V50 7.06
3 Jannet van Noord AV Lycurgus V50 12.06
4 Brigitte van de Kamp GAC Hilversum V50 9.47
5 Ellis Koese-Biesheuvel AV Aalsmeer V50 6.43
6 Ingrid van Dijk GAC Hilversum V50 11,57
7 Monique Seerden AV Lionitas V50 9.87

kogelstoten vrouwen 55

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Anje van Boeijen-de Lang AV '34 V55 7.75
2 Hanny Ebbekink Tukkers AC TION V55 9.07
3 Ingrid Haas AV Pallas '67 V55 8.12
4 Mies Kuipers AV Sprint V55 7.58
5 Anja Akkerman - Smits DEM V55 9.97
6 Tiny Hellendoorn Isala '96 V55 11.69

kogelstoten vrouwen 60

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Margreeth Hissink-Dorsman PAC V60 7.26

kogelstoten vrouwen 65

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Teja van der Lee AV Fit V65 8.24

discuswerpen mannen 35

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Corné Bolders SV Diomedon M35 29.13
2 Dennis Endeman Isala '96 M35 39.27
3 Philipp Ambach Haag Atletiek M35 43.52
4 Rogier Visscher Isala '96 M35 26.55
5 Wieger jan de Wit AV Impala M35 38.38
6 Frank Koopmans AV PEC 1910 M35 37.49

discuswerpen mannen 40

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Edward van Herpen Prins Hendrik M40 33.74
2 Erwin Bökenkamp AV Edam M40 33.42
3 Martijn Scheffers Leiden Atletiek M40 46.62
4 Rob Zwijnenburg Avantri M40 35.88
5 Emiel Rombouts MPM M40 25.54
6 Gerard Sluiter Ciko '66 M40 42.90
7 Chris Smeman AV Impala M40 38,71

discuswerpen mannen 45

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Cor J Troost AV Spirit Oud Beijerland M45 35.58
2 Marco Bronswijk AV Olympus '70 M45 36.376
3 Winston Hofmeester Haag Atletiek M45 38.48
4 Erik van Egmond AV Sparta M45 32.08
5 Iwan Groothuijse AV Hollandia M45 35.52
6 Milco Braak AAV '36 M45 40,71
7 Pascal Geursen AV Suomi M45 31.18
8 Jorge Luis Salazar Duany AV Hylas M45 28

discuswerpen mannen 50

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Ton Dreuning AV Flevo Delta M50 33.91
2 Carel van der Werf AV Phoenix M50 37.17
3 Peter Holthuijsen Swift Atletiek M50 47.27
4 Michel Leinders AV Unitas M50 46.48
5 Joost Prins GAC Hilversum M50 22.77
6 Milco Braak AAV '36 M50 40,71
7 Uli Flücht AV NEA-Volharding M50 19,25
8 Henk Jan Blom AV Hollandia M50 45.40
9 Peter Verburg AV Phoenix M50 30.58
10 Albert van der Mee AV Sprint M50 42,43

discuswerpen mannen 55

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Wim Roosen KAV Holland M55 32.42
2 Cees van Blerck Scorpio M55 34.43
3 Kees Meijer AV NEA-Volharding M55 28.05
4 Kees Aerts SV Noordkop M55 38.46
5 Henk Heijligers GVAC M55 30.86
6 Dirk Jan Giskes AV NOVA M55 29,76

discuswerpen mannen 60

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Jan van Hooft Swift Atletiek M60 48.92
2 Hans Spitzen AV Start '78 M60 38.74
3 Henk van Bakel Swift Atletiek M60 42.62
4 Tony Pracht Leiden Atletiek M60 39.22

discuswerpen mannen 65

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Geert Oerlemans SV Diomedon M65 44.25
2 Jack Dekker AV Castricum M65 41.84
3 Jan Titulaer Swift Atletiek M65 34,72
4 Cor van Dam AV Olympus '70 M65 34.27
5 Frans De Laat Swift Atletiek M65 44.46
6 Teo Maat AV Fortuna M65 48,07
7 Peter Blakmoor AV Fit M65 29.73
8 Frans Klep Swift Atletiek M65 34.01

discuswerpen mannen 70

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Dick Schrieken AV Trias M70 36
2 Frits Martens AV Hollandia M70 38.93
3 Peter Blommestijn Rotterdam Atletiek M70 34,16

discuswerpen mannen 75

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Harrie Hagemans Nijmegen Atletiek M75 21.34

discuswerpen vrouwen 35

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Linda van Vliet PAC V35 28.22

discuswerpen vrouwen 40

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Elles de Graaff Prins Hendrik V40 34.28
2 Hanneke Vasse Groningen Atletiek V40 33.93
3 Evelien Joosten - van Zwanenburg AV Parthenon V40 28.85
4 Moniek Reijs AV De Keien V40 31.54

discuswerpen vrouwen 45

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Karin Nienhuis Ciko '66 V45 35.16
2 Ingrid Van Kranen AV Sprint V45 23.19
3 Toos ter Rele AV De Keien V45 29.59
4 Ingrid Vermeeren AV De Keien V45 23.32
5 Carola Diederik PAC V45 21.68
6 Joyce de Wit Rotterdam Atletiek V45 17.90

discuswerpen vrouwen 50

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Mirjam Aberkrom AV Edam V50 34.28
2 Loes Luijendijk PAC V50 21.34
3 Jannet van Noord AV Lycurgus V50 33.80
4 Ingrid van Dijk GAC Hilversum V50 36,35
5 Monique Seerden AV Lionitas V50 20.80

discuswerpen vrouwen 55

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Anje van Boeijen-de Lang AV '34 V55 16.66
2 Hanny Ebbekink Tukkers AC TION V55 31.64
3 Ingrid Haas AV Pallas '67 V55 21.19
4 Mies Kuipers AV Sprint V55 23.24
5 José van Appeven AAV '36 V55 23.12
6 Tiny Hellendoorn Isala '96 V55 31.70

discuswerpen vrouwen 60

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Margreeth Hissink-Dorsman PAC V60 14.56

discuswerpen vrouwen 65

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Jolande Brasser AV Trias V65 24.16
2 Wil Florusse-van der Koogh AV Parthenon V65 23.53

speerwerpen mannen 40

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Elliott Thijssen Hellas Utrecht M40 70.22
2 Jeroen ten Heuvel AV Flevo Delta M40 55.08
3 Kik van Swol AV Hylas M40 48,41

speerwerpen mannen 45

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Ronald Rasenberg AV Scheldesport M45 37.84
2 Paul Wolters AV Impala M45 46.32
3 Roel Carati Phanos M45 44,69
4 Eugene Lommen AV De Keien M45 51.00

speerwerpen mannen 50

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Hans van Dijk AV Weert M50 45.18
2 Bretton Randall Haag Atletiek M50 36.00
3 Ton Aker AV '47 M50 30.40

speerwerpen mannen 55

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Wim Roosen KAV Holland M55 52.57
2 Helmut Drabben AV 1923 M55 39.63
3 Hans Kremers Prins Hendrik M55 37.11
4 Henk Heijligers GVAC M55 38.27
5 Dirk Jan Giskes AV NOVA M55 31,18

speerwerpen mannen 60

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Wim Threels GAC Hilversum M60 44.70
2 Jan van Hooft Swift Atletiek M60 35.50
3 Dirk Kooreman AV Zaanland M60 47,10

speerwerpen mannen 65

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Geert Oerlemans SV Diomedon M65 33.99
2 Jan Titulaer Swift Atletiek M65 33,00
3 Frans De Laat Swift Atletiek M65 29.22
4 Teo Maat AV Fortuna M65 39,78

speerwerpen mannen 75

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Harrie Hagemans Nijmegen Atletiek M75 22.40

speerwerpen vrouwen 35

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Margreet Takken Climax V35 34,71
2 Jenny Geluk-Cardol AV Hera V35 25,95

speerwerpen vrouwen 40

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Kirstin Gnoth AC TION V40 36.50
2 Rina van de Stouwe AAV '36 V40 26.79

speerwerpen vrouwen 45

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Nanette van der Veen AV '56 V45 23.20
2 Joyce de Wit Rotterdam Atletiek V45 11.45
3 Kristel Logghe AV Haarlem V45 23,1
4 Michelle Blommestijn Rotterdam Atletiek V45 25.60
5 Jacqueline Thijssen GVAC V45 17.20
6 Ans Schellekens-Frijters DJA V45 28.06

speerwerpen vrouwen 50

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Hanny Barnhoorn AV Trias V50 30.91
2 Henny van Broekhoven van Vessem Prins Hendrik V50 27.64
3 Mariët Voskamp AV Hanzesport V50 35.47
4 Alma Hollen AV '34 V50 27,20
5 Ans Saalberg GVAC V50 23.45

speerwerpen vrouwen 55

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 José van Appeven AAV '36 V55 21.37
2 Anja Akkerman - Smits DEM V55 27.32

speerwerpen vrouwen 60

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Weia Reinboud Hellas Utrecht V60 27.55

hinkstapspringen mannen 35

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Dave Suurs AV '34 M35 12.25
2 Lennert Elands AV Achilles Top M35 10.37
3 Arnout Smit AV '34 M35 12.19
4 Justin Francois AV Groene Ster M35 12.05

hinkstapspringen mannen 40

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Christian Huijsman PAC M40 11.31
2 Lars Janssen AV Phoenix M40 13.39
3 Ard-Jan van Amerongen AV Spirit Oud Beijerland M40 11.36

hinkstapspringen mannen 45

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Ronald Rasenberg AV Scheldesport M45 9.25
2 Roel Carati Phanos M45 11,08
3 Jan-Wick Derksen Typhoon M45 9,85

hinkstapspringen mannen 50

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Jacques Zaman AV Scheldesport M50 8,53 m

hinkstapspringen mannen 55

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Gert Velthuizen Spark M55 9.05
2 Dirk Jan Giskes AV NOVA M55 9,12

hinkstapspringen mannen 60

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Paul Boer AC TION M60 8.99
2 Ko Florusse AV Parthenon M60 9.27
3 Jan Huijbers GAC Gemert M60 9.84

hinkstapspringen mannen 65

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Onno Waalewijn AV 1923 M65 9.06

hinkstapspringen mannen 70

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Frans van Boven THOR M70 7.62

hinkstapspringen mannen 75

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Jan Slootbeek GAC Hilversum M75 6.28

hinkstapspringen vrouwen 40

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Linda van Berkel AV '40 V40 9.20
2 Anja Mulder AC TION V40 10.49

hinkstapspringen vrouwen 45

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Michelle Blommestijn Rotterdam Atletiek V45 0

hinkstapspringen vrouwen 55

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Rina Groenendijk AV '47 V55 8.64

hinkstapspringen vrouwen 60

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Janine Kortbeek Prins Hendrik V60 10.05

hinkstapspringen vrouwen 65

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Laura Blommestijn Rotterdam Atletiek V65 7,42

80m horden vrouwen 40

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Linda van Berkel AV '40 V40 10.93
2 Aafke van Daalen AV Clytoneus V40 17.90
3 Angelique Luijpen Ciko '66 V40 14.06
4 Marjolein Masclee AV Phoenix V40 0

80m horden vrouwen 45

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Ingrid Smit Ciko '66 V45 12.54

80m horden vrouwen 50

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Hanny Barnhoorn AV Trias V50 10.96
2 Ellis Koese-Biesheuvel AV Aalsmeer V50 0.00
3 Monique Seerden AV Lionitas V50 13.54

80m horden vrouwen 55

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Rina Groenendijk AV '47 V55 15.62
2 Anja Akkerman - Smits DEM V55 15.64

80m horden vrouwen 60

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Weia Reinboud Hellas Utrecht V60 11.98

80m horden vrouwen 70

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Riet Jonkers Atledo V70 16.50

80m horden mannen 70

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Cornelis Jagers GAC Hilversum M70 12.15
2 Frans van Boven THOR M70 15.43

100m horden vrouwen 35

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Eefje Swinkels HAC V35 15.30

100m horden mannen 50

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Wan Bakx AC TION M50 16.77

100m horden mannen 55

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Helmut Drabben AV 1923 M55 15.39
2 Gert Velthuizen Spark M55 19.29
3 Lucas Prins Haag Atletiek M55 16.53
4 Kees Meijer AV NEA-Volharding M55 20.14

100m horden mannen 60

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Paul Boer AC TION M60 21.55

110m horden mannen 35

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Dave Suurs AV '34 M35 18.00
2 Matthijs de Groot AV NOVA M35 17.66
3 Arnout Smit AV '34 M35 16.93
4 Justin Francois AV Groene Ster M35 14.87

110m horden mannen 40

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Lars Janssen AV Phoenix M40 15.89
2 Ard-Jan van Amerongen AV Spirit Oud Beijerland M40 16.22
3 Leo vd Aa AV Fortuna M40 17.96

110m horden mannen 45

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Jos Warmerdam U-Track M45 19.22
2 Jan-Wick Derksen Typhoon M45 20.00

300m horden mannen 70

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Christiaan Mettrop Spark M70 1:02.51
2 Frans van Boven THOR M70 61.56

400m horden vrouwen 35

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Nathalie Lotthrinkx AV '56 V35 01:13.67

400m horden vrouwen 45

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Jacqueline Thijssen GVAC V45 1:50.02
2 Marlou Klaver Nijmegen Atletiek V45 00:00.00

400m horden mannen 35

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Sander van Gelderen AV Wijchen M35 00:57.84
2 Lennert Elands AV Achilles Top M35 1:07.83
3 Matthijs de Groot AV NOVA M35 1.03.15
4 Quinten Stern AC TION M35 56.11

400m horden mannen 40

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Marcel Roosen Eindhoven Atletiek M40 00:58.10
2 Toine van Beckhoven AV Attila M40 0:57.55
3 Lars Janssen AV Phoenix M40 00:58.66
4 Ron Hendriksen AV Zuidwal M40 1:02.30

400m horden mannen 45

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Lourens van der Elst AV Parthenon M45 01:11.69
2 Jos Warmerdam U-Track M45 66.28
3 Manfred Mooijer AV Edam M45 01:06.00

400m horden mannen 50

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Bart van Rookhuizen DEM M50 62.35
2 Ton Aker AV '47 M50 72.56
3 Jacques Zaman AV Scheldesport M50 1:11.83
4 Jos Verweij Nijmegen Atletiek M50 01:09.71

400m horden mannen 55

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Gert Velthuizen Spark M55 1:21.83
2 Dirk Jan Giskes AV NOVA M55 01:13.57

3000m steeple mannen 40

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Toine van Beckhoven AV Attila M40 10:55.84
2 Zeger Knipmeijer Altis M40 11:26.28
3 Ton Rijkers AV De Keien M40 11:32.56

3000m steeple mannen 45

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Frank Drielsma Altis M45 00:00.0
2 Koen Joosse Eindhoven Atletiek M45 10.40.70
3 Peter Mijsberg Eindhoven Atletiek M45 10:56,30

2000m steeple vrouwen 35

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Eefke Vroemen-Schneiders Altis V35 08:38.68

2000m steeple mannen 60

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Nico Verstraten Atletiek Helden M60 0:00.00
2 Martien van der Hoorn De Spartaan M60 6:55.89

5000m snelwandelen mannen 35

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Roland Limpens AV Unitas M35 32:48.00

5000m snelwandelen mannen 45

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Paul Koks Haag Atletiek M45 35:23.00
2 Jan Netten DAK M45 27:36.19

5000m snelwandelen mannen 50

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Charles den Uijl AAV '36 M50 28:41.1

5000m snelwandelen mannen 55

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Bas van Andel DAK M55 29:32.00
2 Gerrit Riezebos RWV M55 28:23.69
3 Hans Drijvers AV Attila M55 30:00.00
4 Boetje Huliselan OLAT M55 29:17.00
5 Hub Kaenen RWV M55 27:45,00
6 Richard Leijenaar RWV M55 25:07.13

5000m snelwandelen mannen 60

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Fred Rohner AV Unitas M60 31:32.36
2 Theo Koenis De Lat M60 28.12
3 Aad van Leeuwen AV NOP M60 32.46.03
4 Harry Bijnen DAK M60 31:15.35

5000m snelwandelen mannen 65

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Alex Wijsman De Lat M65 30:08.04

5000m snelwandelen mannen 70

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Ad van Oijen AV Weert M70 32:53.00
2 Willem van der Bijl RWV M70 34:04.00

5000m snelwandelen mannen 75

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Bernard Krabbendam De Lat M75 38:29.53
2 Bauke te Nijenhuis RWV M75 33:47.00

3000m snelwandelen vrouwen 40

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Jenny Acuna AV Attila V40 18:15.11

200m horden vrouwen 70

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Riet Jonkers Atledo V70 39.67

300m horden mannen 65

  naam vereniging categorie Beste prestatie
1 Jelle van der Schaaf AV Hylas M65 00:55.65

 

Login