Ranglijst Masters

U bent hier

De Ranglijsten van de masteratletiek zijn op deze pagina te vinden. Middels het selectiemenu kunt u verschillende ranglijsten bekijken. Deze ranglijsten bevatten alle resultaten van de atleten, vandaar dat namen vaker voorkomen.
Top lijsten kunt u vinden als item onder het menu ranglijst.

Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
Onderdeel: HJ
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
HJ 1.5 Ruud Stam Den Helder , 6/21/15 Man 35
HJ 1.5 Michiel Singer Den Helder , 6/21/15 Man 35
HJ 1.40 Cyriel Heijink Kerkrade , 5/17/15 Man 35
HJ 1.40 Bart van Aalst Kerkrade , 5/17/15 Man 35
HJ 1.45 Dennis Wit Den Helder , 6/21/15 Man 35
HJ 1.45 Bart van Aalst Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
HJ 1.60 Frank Stam Hilversum , 5/17/15 Man 35
HJ 1.60 Joris van Vlerken Kerkrade , 5/17/15 Man 35
HJ 1.65 Jasper van Baar Hilversum , 5/17/15 Man 35
HJ 1.70 Herman Boer Hilversum , 5/17/15 Man 35
HJ 1.75 Yuri Thijssing Hilversum , 5/17/15 Man 35
Onderdeel: LJ
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
LJ 4.7 0,6 Allard Keizer Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
LJ 5.5 -1.3 Herman Boer Den Helder , 6/21/15 Man 35
LJ 5.7 2,2 Joris van Vlerken Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
LJ 4.24 -0.3 m/s Jan Pannekoek Kerkrade , 5/17/15 Man 35
LJ 4.38 +2.5 m/s Jan Gerrit Klok Kerkrade , 5/17/15 Man 35
LJ 4.55 2,7 Jan Pannekoek Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
LJ 4.61 -1,4 Ralph Apeldoorn Den Helder , 6/21/15 Man 35
LJ 4.66 0,2 Jan Gerrit Klok Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
LJ 4.78 +0.0 m/s Lennert Elands Kerkrade , 5/17/15 Man 35
LJ 4.84 1,3 Jeroen Vis Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
LJ 4.92 2,2 Jasper Ingram Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
LJ 5.06 -0,3 Jasper van Meeuwen Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
LJ 5.18 -1.2 m/s Frank Stam Hilversum , 5/17/15 Man 35
LJ 5.18 +0.4 Jeen Nauta Den Helder , 6/21/15 Man 35
LJ 5.22 -1.3 Michiel Singer Den Helder , 6/21/15 Man 35
LJ 5.25 -2.7 m/s Kjell Heinsius Hilversum , 5/17/15 Man 35
LJ 5.53 -2.4 m/s Arnout Smit Hilversum , 5/17/15 Man 35
LJ 5.55 -0.1 Arnout Smit Den Helder , 6/21/15 Man 35
LJ 5.63 2 Koen Konings Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
LJ 6.10 +2.2 m/s Justin Francois Kerkrade , 5/17/15 Man 35
Onderdeel: SP
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
SP 10.9 Richard van den Biggelaar Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
SP 8.11 Stefan van Neerven Kerkrade , 5/17/15 Man 35
SP 8.21 Nico van Leeuwen Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
SP 8.59 Nico van Leeuwen Kerkrade , 5/17/15 Man 35
SP 9.16 Jeroen Farla Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
SP 9.28 Allard Keizer Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
SP 9.98 Jasper van Meeuwen Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
SP 10.75 Jasper van Baar Hilversum , 5/17/15 Man 35
SP 10.84 Ruud Dekker Den Helder , 6/21/15 Man 35
SP 11.15 Jasper Rood Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
SP 11.27 Robert Florusse Kerkrade , 5/17/15 Man 35
SP 11.53 Robert Florusse Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
SP 11.65 Richard van den Biggelaar Kerkrade , 5/17/15 Man 35
SP 12.31 Koen Konings Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
SP 12.45 Robin Geertsma Den Helder , 6/21/15 Man 35
SP 12.46 Sebastiaan Huijs Den Helder , 6/21/15 Man 35
SP 12.93 Kjell Heinsius Hilversum , 5/17/15 Man 35
SP 13.23 Kjell Heinsius Den Helder , 6/21/15 Man 35
SP 14.14 Jan de Wit Den Helder , 6/21/15 Man 35
SP 14.34 Jan de Wit Hilversum , 5/17/15 Man 35
SP 14.99 Patrick Groot Hilversum , 5/17/15 Man 35
Onderdeel: Hoogspringen
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
Hoogspringen 1.67 Yuri Thijssing Zierikzee , 6/14/15 Man 35
Onderdeel: WTPENT
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
WTPENT 1211 Martijn van de Peppel Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 1412 Joost Prins Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 1940 Jan Smit Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 1962 Niels Schager Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2050 Corné Bolders Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2070 Onno Heerlien Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2124 Gert Velthuizen Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2235 Sjaak van den Bedem Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2322 Dennis Endeman Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2336 Arno Hissink Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2411 Roland Boon Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2427 Roger van der Have Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2504 Harald Gijtenbeek Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2516 Pascal Geursen Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2594 Ruud van de Ven Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2677 Cees van Blerck Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2725 Peter Blakmoor Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2751 Dirk Jan Giskes Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2782 Carel van der Werf Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2792 Kees Versloot Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2819 Corné Jacobs Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2826 Frans Klep Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2847 Rob Zwijnenburg Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2943 Richard Bot Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2983 Wim Threels Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3003 Geert Oerlemans Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3128 Henk van Bakel Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3152 Erwin Bokenkamp Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3194 Marco Bronswijk Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3229 Frits Martens Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3266 Milco Braak Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3292 Peter Blommestijn Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3306 Martin Wijand Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3319 Jack Dekker Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3332 Erwin Suvaal Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3340 Jack van der Zijde Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3443 Martin Regtop Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3454 Albert van der Mee Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3479 Jan Titulaer Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3483 Jan van Hooft Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3542 Brian Lesterhuis Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3742 Frans de Laat Amersfoort , 5/30/15 Man 35
Onderdeel: Polsstok
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
Polsstok 3.80 Joris van Vlerken Zierikzee , 6/13/15 Man 35
Onderdeel: Verspringen
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
Verspringen 4.99 +1,5 m/s Rob Kraneveld Zierikzee , 6/14/15 Man 35
Verspringen 5.73 +0,0 m/s Joris van Vlerken Zierikzee , 6/14/15 Man 35
Onderdeel: WT
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
WT 7.15 Rens Haanstra Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 7.33 Niels Schager Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 7.60 Jan Smit Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 8.00 Arno Oprins Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 8.37 Martijn van de Peppel Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 9.68 Pascal Geursen Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 10.28 Rob Zwijnenburg Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 10.56 Peter Blakmoor Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 10.69 Jeroen Vis Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 10.99 Cees van Blerck Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 11.05 Geert Oerlemans Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 11.22 Rene Peeters Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 11.25 Sjaak van den Bedem Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 11.35 Frans Klep Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 11.53 Joost Prins Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 11.66 Erwin Bokenkamp Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 11.80 Harald Gijtenbeek Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 11.94 Ruud van de Ven Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 11.98 Frits Martens Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 12.07 Richard Bot Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 12.24 Marco Bronswijk Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 13.30 Carel van der Werf Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 13.81 Martin Wijand Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 14.30 Frans de Laat Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 14.31 Jack van der Zijde Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 14.34 Henk van Bakel Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 14.44 Steve Tonizzo Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 14.52 Dirk Jan Giskes Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 15.21 Albert van der Mee Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 15.79 Jan Titulaer Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 16.11 Martin Regtop Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 17.05 Onno Heerlien Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 17.11 Erwin Suvaal Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 17.47 Michel Leinders Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 20.93 Peter van Noort Amersfoort , 5/30/15 Man 35
Onderdeel: 100
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
100 10.19 Troy Douglas , 5/1/01 Man 35
100 10.43 Patrick Stevens (B) , 5/1/04 Man 35
100 10.67 Dennis Tilburg , 5/1/04 Man 35
100 10.79 Regilio van der Vloot , 5/1/01 Man 35
100 10.95 Johnny Silié , 5/1/08 Man 35
100 11.02 Erik Knevel Beverwijk , 7/29/14 Man 35
100 11.10 Martijn de Lange , 5/1/06 Man 35
100 11.16 Justin Francois , 5/1/12 Man 35
100 11.24 Jurgen Engelmann , 5/1/01 Man 35
100 11.26 Werner Andrea , 5/1/09 Man 35
100 11.28 Matthijs Seijlhouwer , 5/1/06 Man 35
100 11.31 +0,4 m/s Quinten Stern Zierikzee , 6/13/15 Man 35
100 11.35 +0,4 m/s Justin Francois Zierikzee , 6/13/15 Man 35
100 11.40 Elliott Oti , 5/1/08 Man 35
100 11.40 Quinten Stern Man 35
100 11.48 Roel van Ree , 5/1/06 Man 35
100 11.53 Michiel Rietveld Man 35
100 11.53 +0,4 m/s Michiel Rietveld Zierikzee , 6/13/15 Man 35
100 11.54 Sven Ootjers , 5/1/09 Man 35
100 11.54 Patrick Teeuwen , 5/1/07 Man 35
100 11.57 Pedro Ramos , 5/1/08 Man 35
100 11.57 Ralf Kieboom , 5/1/10 Man 35
100 11.61 Rob Rolvink , 5/1/07 Man 35
100 11.61 Arno van Steensel , 5/1/07 Man 35
100 11.61 Philo Jones , 5/1/08 Man 35
100 11.67 Richard Janssens , 5/1/06 Man 35
100 11.69 +0,4 m/s Richard Achterberg Zierikzee , 6/13/15 Man 35
100 11.70 Arjan Otten , 5/1/06 Man 35
100 11.75 +2,0 m/s Michiel Rietveld Zierikzee , 6/13/15 Man 35
100 11.91 +2,0 m/s Quinten Stern Zierikzee , 6/13/15 Man 35
100 11.96 +0,4 m/s Philippe Scheepers Zierikzee , 6/13/15 Man 35
100 12.02 +2,0 m/s Philippe Scheepers Zierikzee , 6/13/15 Man 35
100 12.24 1,9 Bart van Oppen Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
100 12.26 +1,0 m/s Justin Francois Zierikzee , 6/13/15 Man 35
100 12.27 +0,4 m/s Robert Florusse Zierikzee , 6/13/15 Man 35
100 12.33 +0.9 m/s Robert Florusse Kerkrade , 5/17/15 Man 35
100 12.33 1,9 Robert Florusse Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
100 12.38 +1,0 m/s Richard Achterberg Zierikzee , 6/13/15 Man 35
100 12.44 +1,0 m/s Robert Florusse Zierikzee , 6/13/15 Man 35
100 12.45 +1,0 m/s Rob Kraneveld Zierikzee , 6/13/15 Man 35
100 12.45 +2,0 m/s Lennert Elands Zierikzee , 6/13/15 Man 35
100 12.47 +1,0 m/s Rodney O'Driscoll Zierikzee , 6/13/15 Man 35
100 12.52 +2,0 m/s Freek Nijbacker Zierikzee , 6/13/15 Man 35
100 12.66 +0.0 m/s Lennert Elands Kerkrade , 5/17/15 Man 35
100 12.68 +0.9 m/s Jeroen Vis Kerkrade , 5/17/15 Man 35
100 12.83 1,9 Jeroen Vis Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
100 12.88 0,7 Jeen Nauta Den Helder , 6/21/15 Man 35
100 13.02 +0.9 m/s Tariq van Rooijen Kerkrade , 5/17/15 Man 35
100 13.02 +1.0 m/s Arco Krijgsman Kerkrade , 5/17/15 Man 35
100 13.20 -0,5 Andreas Karsowidjojo Den Helder , 6/21/15 Man 35
100 13.25 -2.4 m/s Jeen Nauta Hilversum , 5/17/15 Man 35
100 13.56 2,1 Allard Keizer Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
100 13.66 +0.7 m/s Jan Gerrit Klok Kerkrade , 5/17/15 Man 35
100 13.74 -0.6 m/s Andreas Karsowidjojo Hilversum , 5/17/15 Man 35
100 13.80 -2.2 m/s Duco Huitema Hilversum , 5/17/15 Man 35
Onderdeel: Kogelstoten
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
Kogelstoten 10.55 Zierikzee , 6/13/15 Man 35
Kogelstoten 11.73 Robert Florusse Zierikzee , 6/13/15 Man 35
Kogelstoten 11.91 Justin Francois Zierikzee , 6/13/15 Man 35
Onderdeel: Hink-stap-springen
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
Hink-stap-springen 11.51 +1,7 m/s Joris van Vlerken Zierikzee , 6/13/15 Man 35
Hink-stap-springen 11.76 +4,9 m/s Joris van Vlerken Zierikzee , 6/13/15 Man 35
Hink-stap-springen 12.73 +1,7 m/s Philippe Scheepers Zierikzee , 6/13/15 Man 35
Onderdeel: 110mh
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
110mh 15.39 +2,8 m/s Justin Francois Zierikzee , 6/13/15 Man 35
110mh 17.01 +2,8 m/s Arnout Smit Zierikzee , 6/13/15 Man 35
110mh 17.35 +2,8 m/s Joris van Vlerken Zierikzee , 6/13/15 Man 35
Onderdeel: HT
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
HT 15.95 Rens Haanstra Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 19.00 Jan Smit Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 24.43 Niels Schager Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 26.21 Martijn van de Peppel Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 26.34 Geert Oerlemans Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 27.60 Ruud van de Ven Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 28.54 Frits Martens Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 28.83 Arno Oprins Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 29.24 Peter Blakmoor Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 29.36 Cees van Blerck Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 29.41 Pascal Geursen Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 29.59 Sjaak van den Bedem Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 29.99 Frans Klep Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 30.70 Joost Prins Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 32.72 Dirk Jan Giskes Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 33.60 Rene Peeters Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 34.61 Henk van Bakel Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 35.39 Albert van der Mee Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 35.77 Rob Zwijnenburg Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 36.60 Erwin Bokenkamp Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 37.01 Frans de Laat Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 37.08 Jan Titulaer Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 37.46 Harald Gijtenbeek Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 37.96 Carel van der Werf Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 38.30 Martin Regtop Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 38.65 Jeroen Vis Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 40.55 Jack van der Zijde Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 40.71 Marco Bronswijk Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 44.17 Richard Bot Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 45.22 Onno Heerlien Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 47.54 Erwin Suvaal Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 47.55 Steve Tonizzo Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 47.78 Michel Leinders Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 50.35 Martin Wijand Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 52.99 Peter van Noort Amersfoort , 5/30/15 Man 35
Onderdeel: 200
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
200 20.19 Troy Douglas , 5/1/01 Man 35
200 20.63 Patrick Stevens , 5/1/04 Man 35
200 21.47 Dennis Tilburg , 5/1/04 Man 35
200 21.67 Regillio van der Vloot , 5/1/01 Man 35
200 21.98 Johnny Silié , 5/1/08 Man 35
200 22.53 Roel van Ree , 5/1/06 Man 35
200 22.55 Werner Andrea , 5/1/07 Man 35
200 22.77 Richard Janssens , 5/1/04 Man 35
200 22.84  Rob Rolvink , 5/1/04 Man 35
200 23.00 Justin Francois , 5/1/11 Man 35
200 23.06 Quinten Stern , 5/1/12 Man 35
200 23.18 +0,0 m/s Rico Rivers Zierikzee , 6/14/15 Man 35
200 23.35 Patrick Teeuwen , 5/1/07 Man 35
200 23.37 Elliott Oti , 5/1/08 Man 35
200 23.46 +0,0 m/s Quinten Stern Zierikzee , 6/14/15 Man 35
200 23.57 Michiel Rietveld Man 35
200 23.60 +0,0 m/s Michiel Rietveld Zierikzee , 6/14/15 Man 35
200 23.61 Ger Wessel , 5/1/07 Man 35
200 23.61 Haris Larasen , 5/1/07 Man 35
200 23.65 Sander van Gelderen , 5/1/11 Man 35
200 23.67 Ezra Hendriks Epe , 9/6/13 Man 35
200 23.85 +0,0 m/s Ezra Hendriks Zierikzee , 6/14/15 Man 35
200 23.92 Martijn de Lange , 5/1/06 Man 35
200 23.97 +1,3 m/s Rico Rivers Zierikzee , 6/14/15 Man 35
200 23.98 Toine van Beckhoven , 5/1/09 Man 35
200 24.68 +1,9 m/s Michiel Rietveld Zierikzee , 6/14/15 Man 35
200 24.71 +1,3 m/s Quinten Stern Zierikzee , 6/14/15 Man 35
200 24.72 +1,9 m/s Ezra Hendriks Zierikzee , 6/14/15 Man 35
200 25.03 +0,0 m/s Sander van Gelderen Zierikzee , 6/14/15 Man 35
200 25.08 +1,9 m/s Sander van Gelderen Zierikzee , 6/14/15 Man 35
200 25.10 +1,3 m/s Rob Kraneveld Zierikzee , 6/14/15 Man 35
200 25.39 +0,0 m/s Rob Kraneveld Zierikzee , 6/14/15 Man 35
200 25.56 +1,3 m/s Rodney O'Driscoll Zierikzee , 6/14/15 Man 35
200 25.87 +1,9 m/s Freek Nijbacker Zierikzee , 6/14/15 Man 35
Onderdeel: DT
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
DT 28.63 Sebastiaan Huijs Den Helder , 6/21/15 Man 35
DT 29.23 Nico van Leeuwen Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
DT 29.86 Nico van Leeuwen Kerkrade , 5/17/15 Man 35
DT 35.18 Jan de Wit Hilversum , 5/17/15 Man 35
DT 37.13 Jasper Rood Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
DT 38.55 Kjell Heinsius Hilversum , 5/17/15 Man 35
DT 41.41 Robin Geertsma Den Helder , 6/21/15 Man 35
DT 41.64 Kjell Heinsius Den Helder , 6/21/15 Man 35
DT 45.72 Patrick Groot Hilversum , 5/17/15 Man 35
Onderdeel: Discuswerpen
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
Discuswerpen 30.61 Zierikzee , 6/13/15 Man 35
Discuswerpen 34.90 Robert Florusse Zierikzee , 6/13/15 Man 35
Onderdeel: JT
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
JT 40.97 Ruud Dekker Den Helder , 6/21/15 Man 35
JT 43.22 Herman Boer Hilversum , 5/17/15 Man 35
JT 45.35 Herman Boer Den Helder , 6/21/15 Man 35
JT 47.38 Richard van den Biggelaar Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
JT 51.65 Kjell Heinsius Den Helder , 6/21/15 Man 35
Onderdeel: Speerwerpen
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
Speerwerpen 44.68 Zierikzee , 6/14/15 Man 35
Onderdeel: 400
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
400 49.62 Richard Janssens , 5/1/04 Man 35
400 49.65 Werner Andrea , 5/1/06 Man 35
400 50.10 Rob Rolvink , 5/1/05 Man 35
400 50.35 Marijn van der Putten , 5/1/11 Man 35
400 50.53 Harris Larasen , 5/1/07 Man 35
400 51.03 Rikkert van Rhee Gouda , 10/5/13 Man 35
400 51.56 Johnny Silié , 5/1/09 Man 35
400 51.61 Justin Francois , 5/1/11 Man 35
400 51.74 Ivo Roovers Spijkenisse , 4/5/14 Man 35
400 51.77 Miquel Lopes , 5/1/10 Man 35
400 51.78 Luc Teunissen , 5/1/07 Man 35
400 51.84 Joeri Voltman , 5/1/11 Man 35
400 51.97 Quinten Stern , 5/1/12 Man 35
400 52.05 Rico Rivers Zierikzee , 6/13/15 Man 35
400 52.27 Rikkert van Rhee Zierikzee , 6/13/15 Man 35
400 52.32 Toine van Kerkhoven , 5/1/09 Man 35
400 52.37  Bavo Janss , 5/1/06 Man 35
400 52.45 Ger Wessel , 5/1/09 Man 35
400 52.59 Fabian Ernst , 5/1/07 Man 35
400 52.65 Per John , 5/1/06 Man 35
400 52.69 Sander van Gelderen , 5/1/11 Man 35
400 52.79 Quinten Stern Hilversum , 5/17/15 Man 35
400 53.39 Justin Francois Kerkrade , 5/17/15 Man 35
400 54.29 Michiel Rietveld Zierikzee , 6/13/15 Man 35
400 55.12 Herman Boer Den Helder , 6/21/15 Man 35
400 55.63 Herman Boer Hilversum , 5/17/15 Man 35
400 56.26 Rodney O'Driscoll Zierikzee , 6/13/15 Man 35
400 56.27 Joris van Vlerken Kerkrade , 5/17/15 Man 35
400 56.48 Rikkert van Rhee Zierikzee , 6/13/15 Man 35
400 56.59 Quinten Stern Den Helder , 6/21/15 Man 35
400 56.80 Jeroen Vis Kerkrade , 5/17/15 Man 35
400 56.81 Wing Tong Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
400 57.15 Jeen Nauta Zierikzee , 6/13/15 Man 35
400 57.47 Jeen Nauta Zierikzee , 6/13/15 Man 35
400 57.93 Jan Pannekoek Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
400 58.21 Rico Rivers Zierikzee , 6/13/15 Man 35
400 58.40 Michiel Rietveld Zierikzee , 6/13/15 Man 35
400 58.76 Rodney O'Driscoll Zierikzee , 6/13/15 Man 35
400 58.81 Jan Pannekoek Zierikzee , 6/13/15 Man 35
400 59.11 Jeen Nauta Den Helder , 6/21/15 Man 35
400 59.30 Jan Pannekoek Kerkrade , 5/17/15 Man 35
400 59.38 Tariq van Rooijen Kerkrade , 5/17/15 Man 35
400 01:00.1 Tariq van Rooijen Zierikzee , 6/13/15 Man 35
400 01:00.1 Jan Pannekoek Zierikzee , 6/13/15 Man 35
400 1:00.92 Tariq van Rooijen Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
400 01:02.36 Jeroen Farla Kerkrade , 5/17/15 Man 35
400 1:05.05 Jan Gerrit Klok Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
400 1:09.49 Bob de Mul Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
Onderdeel: 400mh
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
400mh 57.07 Quinten Stern Zoetermeer , 6/7/15 Man 35
400mh 01:00.10 Sander van Gelderen Zierikzee , 6/14/15 Man 35
400mh 01:03.10 Joris van Vlerken Zierikzee , 6/14/15 Man 35
Onderdeel: 800
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
800 02:00.4 Martin Breunissen Zierikzee , 6/14/15 Man 35
800 02:02.1 Vincent Hofmann Zierikzee , 6/14/15 Man 35
800 02:06.2 Job van Asperen Zierikzee , 6/14/15 Man 35
800 02:07.4 Michel Hageman Zierikzee , 6/14/15 Man 35
800 02:08.8 Jeen Nauta Zierikzee , 6/14/15 Man 35
800 02:10.4 Harmen Perk Zierikzee , 6/14/15 Man 35
800 02:14.5 Edwin van Laar Zierikzee , 6/14/15 Man 35
800 1:49.59 Sebastien Schletterer , 1/5/11 Man 35
800 1:49.94 Johan de Koning , 1/5/09 Man 35
800 1:52.43 Marijn van der Putten , 1/5/11 Man 35
800 1:53.59 Andrew-Harris Larasen , 1/5/10 Man 35
800 1:53.71 Casper Dirks , 1/5/08 Man 35
800 1:53.93 Robert Spoek , 1/5/05 Man 35
800 1:53.94 Harold van Eerde , 1/5/05 Man 35
800 1:55.03 Werner Themen , 1/5/01 Man 35
800 1:55.25 Michiel Löschner Heusden-Zolder (B) , 7/13/13 Man 35
800 1:55.75 Ronald Weevers , 1/5/05 Man 35
800 1:56.97 Ate van der Burgt Lisse , 2/6/13 Man 35
800 1:57.13 Xander van Rijen , 1/5/05 Man 35
800 1:57.17 Ronald Kleine Koerkamp , 1/5/10 Man 35
800 1:57.23 Titus Fierkens , 1/5/06 Man 35
800 1:57.73 Bernard te Boekhorst , 1/5/07 Man 35
800 1:58.42 Joeri Voltman , 1/5/11 Man 35
800 1:58.45 Frans Aarden , 1/5/07 Man 35
800 1:58.61 Jiri Kemper , 1/5/12 Man 35
800 1:58.77 Ad Peeters , 1/5/01 Man 35
800 1:58.93 Dirk-Jan Demkes , 1/5/08 Man 35
800 2:11.85 Eelco vd-Wind Den Helder , 6/21/15 Man 35
800 2:12.12 Tom ten Bruggencate Den Helder , 6/21/15 Man 35
800 02:13.14 Jeen Nauta Hilversum , 5/17/15 Man 35
800 2:14.55 Joris van Vlerken Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
800 02:16.85 Stefan van Neerven Kerkrade , 5/17/15 Man 35
800 2:18.76 Stefan van Neerven Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
800 2:20.59 Bart van Aalst Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
800 02:22.60 Bart van Aalst Kerkrade , 5/17/15 Man 35
800 2:23.12 Jeroen Farla Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
800 02:23.70 Duco Huitema Hilversum , 5/17/15 Man 35
800 2:29.22 Duco Huitema Den Helder , 6/21/15 Man 35
800 02:30.03 Richard van den Berg Kerkrade , 5/17/15 Man 35
800 02:50.93 Bob de Mul Kerkrade , 5/17/15 Man 35
Onderdeel: 3000 Steeple
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
3000 Steeple 10:40.0 Ard Vlooswijk Zierikzee , 6/14/15 Man 35
3000 Steeple 11:33.9 Erwin Koens Zierikzee , 6/14/15 Man 35
Onderdeel: 5000
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
5000 16:06.7 Eltjo van Mechelen Zierikzee , 6/13/15 Man 35
5000 16:13.1 Edwin Wissema Zierikzee , 6/13/15 Man 35
5000 16:26.3 Maarten Haegens Zierikzee , 6/13/15 Man 35
5000 16:27.6 Tjeerd Popkema Zierikzee , 6/13/15 Man 35
5000 16:40.6 Hans Rebers Zierikzee , 6/13/15 Man 35
5000 17:10.0 Bas Mekking Zierikzee , 6/13/15 Man 35
5000 15:16.00 Zac Freudenburg Den Helder , 6/21/15 Man 35
5000 15:39.03 Ruben Scheurwater Kerkrade , 5/17/15 Man 35
5000 16:14.89 Ralph Apeldoorn Den Helder , 6/21/15 Man 35
5000 16:22.05 Ralph Apeldoorn Hilversum , 5/17/15 Man 35
5000 16:34.33 Jan Schneider Kerkrade , 5/17/15 Man 35
5000 16:43.33 Raymond Pet Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
5000 16:52.10 Jan Schneider Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
5000 16:52.57 Thomas Merlijn Hilversum , 5/17/15 Man 35
5000 16:54.50 Jaap Vink Kerkrade , 5/17/15 Man 35
5000 17:00.68 Ruud van der Wal Den Helder , 6/21/15 Man 35
5000 17:18.55 Jaap Vink Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
5000 17:48.37 Gerald Koeman Den Helder , 6/21/15 Man 35
5000 17:55.69 Erwin Koens Kerkrade , 5/17/15 Man 35
5000 18:06.00 Richard Molenaar Hilversum , 5/17/15 Man 35
5000 19:37.04 Peter Loopik Kerkrade , 5/17/15 Man 35
Onderdeel: 1000
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
1000 2:24.48 Johan de Koning , 1/5/09 Man 35
1000 2:27.50 Marcel Tesselaar , 1/5/04 Man 35
1000 2:28.22 Olaf Simonse , 1/5/08 Man 35
1000 2:29.66 Michiel Löschner , 1/5/12 Man 35
1000 2:29.68 Andrew-Harris Larasen , 1/5/10 Man 35
1000 2:30.80 Marijn van der Putten Lisse , 10/5/14 Man 35
1000 2:33.00 Ad Peeters , 1/5/01 Man 35
1000 2:36.51 Ronald Kleine Koerkamp , 1/5/10 Man 35
1000 2:38.60 Bernard te Boekhorst , 1/5/09 Man 35
Onderdeel: 5000 snel
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
5000 snel 24:09.6 Rob Tersteeg Zierikzee , 6/14/15 Man 35
5000 snel 25:28.5 Rick Liesting Zierikzee , 6/14/15 Man 35
Onderdeel: 1500
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
1500 3:41.04 Simon Vroemen , 1/5/06 Man 35
1500 3:43.49 Johan de Koning , 1/5/09 Man 35
1500 3:44.63 Sebastien Schletterer , 1/5/10 Man 35
1500 3:51.51 Pip Tesselaar , 1/5/05 Man 35
1500 3:53.70 Daan Kers , 1/5/03 Man 35
1500 3:56.29 Michiel Otten , 1/5/03 Man 35
1500 3:56.39 Casper Dirks , 1/5/09 Man 35
1500 3:56.86 Bernard te Boekhorst , 1/5/07 Man 35
1500 3:57.13 Ad Peeters , 1/5/01 Man 35
1500 3:58.23 Jack van Avendonk , 1/5/05 Man 35
1500 3:58.49 Andrew-Harris Larasen , 1/5/10 Man 35
1500 3:59.06 Ronald Weevers , 1/5/09 Man 35
1500 4:00.38 Noël Keijsers , 1/5/10 Man 35
1500 4:01.01 Koen Joosse , 1/5/03 Man 35
1500 4:01.35 Erik Negerman , 1/5/12 Man 35
1500 4:02.10 Eelco de Voogt , 1/5/07 Man 35
1500 4:02.20 Jack Hopmans , 1/5/03 Man 35
1500 4:03.14 Dahir Hasan Mao , 1/5/05 Man 35
1500 4:03.83 Marijn van der Putten Utrecht , 8/8/14 Man 35
1500 4:04.14 Dirk-Jan Demkes , 1/5/09 Man 35
1500 4:04.15 Jeroen Veldhuis , 1/5/11 Man 35
1500 04:22.64 Eltjo van Mechelen Kerkrade , 5/17/15 Man 35
1500 4:26.66 Raymond Pet Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
1500 04:29.57 Ard Vlooswijk Hilversum , 5/17/15 Man 35
1500 4:39.99 H. Perk Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
1500 4:53.85 Tariq van Rooijen Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
1500 05:02.39 Jeroen Farla Kerkrade , 5/17/15 Man 35
1500 5:05.87 Marcel Jaarsma Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
1500 5:32.05 Jasper Ingram Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
1500 05:49.93 Richard van den Berg Kerkrade , 5/17/15 Man 35
1500 05:54.08 Loek Zoon Hilversum , 5/17/15 Man 35
Onderdeel: 10000
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
10000 33:00.9 Maarten van Ommen Zierikzee , 6/14/15 Man 35
10000 33:30.5 Jeroen van Aken Zierikzee , 6/14/15 Man 35
10000 35:03.2 Rik Wolswinkel Zierikzee , 6/14/15 Man 35
10000 39:22.7 Erwin Koens Zierikzee , 6/14/15 Man 35
Onderdeel: 1mijl
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
1mijl 4:01.09 Johan de Koning , 1/5/09 Man 35
Onderdeel: 2000
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
2000 5:16.05 Johan de Koning , 1/5/09 Man 35
2000 5:34.87 Michiel Otten , 1/5/04 Man 35
2000 5:41.70 Wim Padmos , 1/5/04 Man 35
2000 5:42.46 Ronald Bassa , 1/5/11 Man 35
2000 5:43.40 Jan Kortekaas , 1/5/01 Man 35
2000 5:58.64 Roger Smeets , 1/5/10 Man 35
2000 6:49.90 Mustapha Elorche , 1/5/98 Man 35

Verwerkte wedstrijden

 
  • Mastercompetitie 1 - Kerkrade 2015-05-17
  • Competitie 2 Den Helder 21-06-2015
  • Masterscompetitie 1 Hilversum 17-05-2015
  • NK Masters 2015 Zierikzee 13/14-06-2015
  • Competitie 2 OudBeijerland 21-06-2015
  • Sprintlijst AT Corne Haast
  • MILA lijst AT Corne Haast Mannen
  • NK Masters WERPEN 2015 Amesfoort 30/31-05-2015

Login